واحد تحقیق ، توسعه فناوری و تولید مرغ نژاد آرین
شرکت زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی دیزباد

در حال بروزرسانی سایت می باشیم…

رزرو مرغ و محصولات آن

شرایط رزرو مرغ و محصولات آن

 

1- جوجه به اندازه ظرفیت پروانه بهره برداری و تا حداکثر ده درصد بیشتر رزرو میشود. رزرو توسط دفترهای فروش جوجه از این امر مستثنی است.

2- رزرو جوجه از یک تا سه ماه قبل از تاریخ جوجه ریزی با هماهنگی و حواله 10% پیش پرداخت امکان پذیر است.

3- بهای جوجه + سهم بیمه مرغدار بطور علی الحساب از یک هفته قبل از تاریخ رزرو تا چهل و هشت ساعت قبل از بارگیری باید تسویه شده، فیش مربوطه همراه با مجوز جوجه ریزی از اداره دامپزشکی روی سایت بارگزاری گردد.

4- ظرف 24 ساعت پس از حمل جوجه با مشخص شدن قیمت دقیق جوجه(بر اساس قیمت روز) و هزینه بیمه (بر اساس تعداد نهایی) ، مبلغ دقیق بهای جوجه تسویه میگردد. بیمه نامه ظرف دو روز به آدرس مرغدار پست میشود.

5- قبل از واریز وجه برای رزرو جوجه با دفتر مرکزی شرکت هماهنگی گردد.

6- هیچ جوجه ای بدون بیمه نامه فروخته نمیشود حتی در صورت تعهد کتبی و محضری مرغدار. بیمه فرهنگی است که باید همه گیر شود تا همه از آن سود ببرند.

7- قیمت نهایی جوجه بر اساس قیمت جوجه های با کیفیت دیگر در استان خراسان رضوی از شرکتهای معتبر میباشد و قیمتهای سایتها که بعلل خاصی گاهی پایینتر یا بالاتر از قیمتهای واقعی را اعلام میکنند ملاک نمیباشند.

8- هر گونه کنسل کردن رزرو انجام شده تا ده روز قبل از تاریخ جوجه امکان پذیر است و کل مبلغ پیش پرداختی به مرغدار عودت داده میشود. در غیر این صورت مبلغ پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.

9- کیفیت جوجه ها با توجه به پرورش و تولید در منطقه بکر و عاری از آلودگی نشتارود بسیار بالا است. این واحد از معدود گله هایی است که واکسن MS در آن استفاده نشده و چهار منفی واقعی است.

10- جوجه درب جوجه کشی تحویل داده میشود و مسئولیت تهیه کامیون حمل جوجه مناسب و معتبر با مرغدار است. توصیه میشود برای تحویل گرفتن جوجه شخصاً حضور داشته باشید.

فرم درخواست رزرو مرغ و محصولات آن

اعطای نمایندگی مرغ مادر دیزباد

مجموعه مرغ مادر دیزباد آماده همکاری و اعطای نمایندگی با کلیه ی اشخاص و شرکت های معتبر جهت تامین مرغ گوشتی و جوجه یک روزه و دان مرغ با نازلترین قیمت به صورت اعطای نمایندگی انحصاری می باشد.جهت رزرو جهت مشارکت با مرغ مادر دیزباد فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

صفحه نمایندگی ها

×

منتظر سوالات شما هستیم

×