واحد تحقیق ، توسعه فناوری و تولید مرغ نژاد آرین
شرکت زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی دیزباد

در حال بروزرسانی سایت می باشیم…

رزرو خروس نژاد اصیل آرین

شرایط رزرو خروس نژاد اصیل آرین

1- جوجه به اندازه ظرفیت پروانه بهره برداری و تا حداکثر ده درصد بیشتر رزرو میشود. رزرو توسط دفترهای فروش جوجه از این امر مستثنی است.

2- رزرو جوجه از یک تا سه ماه قبل از تاریخ جوجه ریزی با هماهنگی و حواله 10% پیش پرداخت امکان پذیر است.

3- بهای جوجه + سهم بیمه مرغدار بطور علی الحساب از یک هفته قبل از تاریخ رزرو تا چهل و هشت ساعت قبل از بارگیری باید تسویه شده، فیش مربوطه همراه با مجوز جوجه ریزی از اداره دامپزشکی روی سایت بارگزاری گردد..

4- ظرف 24 ساعت پس از حمل جوجه با مشخص شدن قیمت دقیق جوجه(بر اساس قیمت روز) و هزینه بیمه (بر اساس تعداد نهایی) ، مبلغ دقیق بهای جوجه تسویه میگردد. بیمه نامه ظرف دو روز به آدرس مرغدار پست میشود.

5- قبل از واریز وجه برای رزرو جوجه با دفتر مرکزی شرکت هماهنگی گردد.

6- هیچ جوجه ای بدون بیمه نامه فروخته نمیشود حتی در صورت تعهد کتبی و محضری مرغدار. بیمه فرهنگی است که باید همه گیر شود تا همه از آن سود ببرند.

7- قیمت نهایی جوجه بر اساس قیمت جوجه های با کیفیت دیگر در استان خراسان رضوی از شرکتهای معتبر میباشد و قیمتهای سایتها که بعلل خاصی گاهی پایینتر یا بالاتر از قیمتهای واقعی را اعلام میکنند ملاک نمیباشند.

8- هر گونه کنسل کردن رزرو انجام شده تا ده روز قبل از تاریخ جوجه امکان پذیر است و کل مبلغ پیش پرداختی به مرغدار عودت داده میشود. در غیر این صورت مبلغ پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.

9- کیفیت جوجه ها با توجه به پرورش و تولید در منطقه بکر و عاری از آلودگی نشتارود بسیار بالا است. این واحد از معدود گله هایی است که واکسن MS در آن استفاده نشده و چهار منفی واقعی است.

10- جوجه درب جوجه کشی تحویل داده میشود و مسئولیت تهیه کامیون حمل جوجه مناسب و معتبر با مرغدار است. توصیه میشود برای تحویل گرفتن جوجه شخصاً حضور داشته باشید.

فرم درخواست رزرو خروس نژاد اصیل آرین

اعطای نمایندگی مرغ مادر دیزباد

مجموعه مرغ مادر دیزباد آماده همکاری و اعطای نمایندگی با کلیه ی اشخاص و شرکت های معتبر جهت تامین مرغ گوشتی و جوجه یک روزه و دان مرغ با نازلترین قیمت به صورت اعطای نمایندگی انحصاری می باشد.جهت رزرو جهت مشارکت با مرغ مادر دیزباد فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

صفحه نمایندگی ها

×

منتظر سوالات شما هستیم

×