واحد تحقیق ، توسعه فناوری و تولید مرغ نژاد آرین
شرکت زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی دیزباد

 

مديرعامل گروه مرغ مادر دیزباد طي پيامي نوروز 1400 را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي ، مدیریت طي پيامي عيد باستاني نوروز را به مردم ، مشتریان ، پژوهشگران و كاركنان اين شركت تبريك و تهنيت گفت.

در اين پيام آمده است؛ «فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زما نی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل .

سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع بیماری کووید 19 پشت سرگذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر شرکت ما نیز اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران، کارشناسان و تمامی همکاران ستادی و اقماری تهدیدها را به فرصت‌هایي بی نظیر مبدل ساختیم و با اخذ پروژه های جدید بار دیگر، پرتوان در عرصه رقابت برای سازندگی صنعت پرورش مرغ ، خصوصا تولید انبوده نژاد آرین در کشور عزیزمان حاضر شدیم.

اكنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پيش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسير رشد و پويايي بي وقفه، خود را برای اتمام پروژه های در دست اجرا و انجام پروژه های جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.

با عرض تبريك حلول سال نو، ضمن آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي ملت ايران بخصوص كليه همكاران گرامي، اميدواريم به حول و قوه الهي، سعادت توفيق در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و همچنين ملت عزيزمان را داشته باشيم.»

×

منتظر سوالات شما هستیم

×