واحد تحقیق ، توسعه فناوری و تولید مرغ نژاد آرین
شرکت زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی دیزباد

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان نیشابور با حضور در منطقه دیزباد از بزرگترین زنجیره تولید محصولات طیور در شرق کشور بازدید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، این شرکت زیر مجموعه سازمان اقتصاد کوثر میباشد که در سال 94 با ادغام و یکپارچه سازی شرکت های معتبر و عقد قرار داد مشارکت با کشتارگاه و نیز پرورش تیمچه گوشتی، اقدام به تشکیل و ثبت بزرگترین زنجیره یکپارچه تولید و عرضه گوشت مرغ در شرق کشور نموده است .
هم اکنون این شرکت به عنوان بزرکترین زنجیره تولید گوشت مرغ در شرق کشور با دارا بودن ظرفیت تعداد 325 هزار قطعه مرغ مادر سالانه 108 هزار تن انواع خوراک دام و طیور و نیز فرصت شغلی برای 500 نفر نیروی انسانی کارآمد ماهر و متخصص به صورت مستقیم , سهم موثر و به سزایی در چرخه تولید انواع محصولات طیور مورد مصرف مجاورین و زائرین بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت رضا علیه السلام را دارا میباشد.
امروزه صنایع غذایی هر کشور به منظور ارتقا سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه از شاخص های مهم توسعه آن کشور محسوب میشود.
لذا این مجموعه با شناخت و درک مناسب از بازار مصرف محصولات پروتئینی و نیز با رویکرد ارتقاء کیفی محصولات پروتئینی طیور و تامین و معرفی محصولات جدید به صورت قطعه بندی و فرآوری شده و ارائه آن به مصرف کنندگان قدم بزرگی در این مهم برداشته است.
این شرکت در جهت نیل به اهداف خود یک واحد کشتارگاه و یک مرکز مرغ قطعه بندی و فرآوری مرغ نیز به مجموعه خود اضافه نموده و با در اختیار گرفتن چندین فروشگاه در نقاط مختلف عرضه مستقیم محصولات خود را آغاز نموده است.

×

منتظر سوالات شما هستیم

×